Dárek

Vážení přátelé, protože vydání knihy stojí nemalý peníz, rozhodl jsem se vás touto formou požádat o podporu a spoluúčast na tomto projektu. Sami si můžete vybrat, jak velkou částkou mi chcete na výrobu knihy přispět. Pamatujte, že i ta nejmenší částka se počítá. Budu vám za ni vděčný a za odměnu ode mne dostanete dárek!

Přispějete-li dvousetkorunou, získáte tuto zvláštní knihu v elektronické podobě ve formátu Pdf spolu s děkovným e-mailem za vaši podporu při vydání knihy. Můžete si ji stáhnout do svého počítače či tabletu, nebo si ji pro své potřeby vytisknout, jen vás prosím, abyste ji nemnožili. To už by nebyla podpora, ale spíše naopak. Děkuju za pochopení ;-)

Přispějete-li čtyři sta korun, získáte knihu v elektronické podobě ve formátu Pdf spolu s děkovným e-mailem za vaši podporu při vydání knihy a dále vytištěnou knihu plnou těchto starých čínských znalostí a moudrosti, která je dodnes tolik praktická a tolik aktuální i s vlastnoručním podpisem autora.

Chcete mě podpořit ještě víc? Přispějete-li osm set korun, vytištěnou knihu vám nejenže podepíši, ale strávím spoustu dní a nocí nad vymýšlením speciálního věnování právě pro vás. K tomu získáte knihu v elektronické podobě ve formátu Pdf spolu s děkovným e-mailem za vaši podporu při jejím vydání.

Tak při takovém příspěvku už na vás budu myslet při svých toulkách Čínou. A jak jinak to dokázat, než posláním pohledu třeba od Chrámu nebes, z taoistických hor nebo třeba od hrobky generála Jüe Feje? K tomu samozřejmě dostanete knihu v elektronické podobě a dvě vytištěné knihy, s podpisem a s osobním věnováním.

Jestliže vám záleží na vydání Tajemství Pa-tuan-ťin, že mi chcete přispět významněji, pošlu vám e-book s děkovným e-mailem, dále pohled z cesty za odhalováním tajemství čínských cvičení po Říši středu, tři vytištěné knihy (jednu s věnováním a dvě s podpisem), ale navíc se vaše jméno nesmazatelně objeví ve velkém poděkování uvnitř knihy.

Pokud mi chcete přispět opravdu hodně, asi mi nezbývá, než si vás "vzít s sebou"! Alespoň symbolicky. Vyfotím se s vaším jménem či talismanem u některého kulturně-historického monumentu, například na Velké čínské zdi a přivezu vám odtud malý suvenýr. Získáváte samozřejmě i e-book, pohled z cesty po Číně, čtyři knihy (jednu s věnováním a tři s vlastnoručním podpisem), a vaše jméno bude součástí poděkování uvnitř knihy.

Nyní už to začíná být opravdu osobní. Pokud jste se mě rozhodli obdarovat takto štědře, musíme se prostě poznat! Pět knih (jednu s osobním věnováním, čtyři s podpisem), ve kterých bude uvedeno v rámci poděkování vaše jméno, i spolu s fotografií i s pohledem z Číny vám osobně předám (samozřejmě v rámci ČR) a věnuji vám celé jedno odpoledne jako soukromou lekci umění jang-šeng.

Napište mi své jméno a adresu, na kterou chcete vybraný dárek doručit.